Gizlilik İlkeleri

Bilgilerinizin Gizliliği
Müşterilerimize ait kişisel bilgiler, gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler dolabilenkartus.com’da saklanır. Kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Dolabilenkartus.com, müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek ve ayrıca ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, dolabilenkartus tarafından kullanılmaz.

Ödeme Güvenliği
Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

Sitemizde Kredi kartı ile alış veriş yapılamamaktadır.

Banka havalesi veya kapıda kredi kartı yada nakit ödemeli olarak ürün alabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Üyeler diledikleri anda "Hesabım" kısmından "Üyelikten Ayrıl" seçeneğine tıklayarak üyelikten ayrılma hakkına sahiptirler.

www.dolabilenkartus.com Dtf Tişört Baskı Makinesi © 2021
Powered By OpenCart-TR